O mnie

poznaj mnie

POZNAJ MNIE

Coach & Dietetyk & Przedsiębiorca

Jestem Dyplomowanym Coachem, który swoje kompetencje uzyskiwał pod nadzorem dr Anny Syrek-Kosowskiej oraz Adama Stolarzewicza we współpracy z ASK Expert i Centrum Szkoleń I Psychologii Biznesu oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu – Noble Manhattan Coaching.

Rozwój osobisty, jest moją pasją i wiem, że możemy osiągnąć bardzo wiele, gdy jesteśmy świadomi samych siebie. Rozwój osobisty ma wpływ na każdy obszar naszego życia, zaczynając od wartości jak rodzina, życie zawodowe, finanse, zdrowie, relacje z innymi ludźmi, kończąc na odpoczynku czy regeneracji. Wszystkie te aspekty są ze sobą ściśle połączone.

Pracując od 2012 r. w największej sieci dietetycznej w Polsce, doskonale wiem, jak zdrowie ma fundamentalny wpływ na nasze życie, dlatego Diet Coaching jest mi niezwykle bliski.

Mój typ osobowości jest ukierunkowany na realizację celu, dlatego doskonale czuje się we współpracy z firmami, które chcą wykorzystać ogromny potencjał każdego pracownika, aby rozwijać swoją firmę i wykorzystać wszystkie zasoby które ma. W Biznesie często również  potrzebujemy zatrzymać się, rozejrzeć dookoła i zastanowić …. w którą stronę chcę dalej podążać.

Bądźmy w kontakcie